Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga ostrzeżenie przed burzą i wichrem


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada na dziś na terenie powiatu mławskiego możliwość gwałtownych burz z opadami deszczu do 40 mm, oraz porywami wiatru do 110 km/h. Miejscami możliwe są opady gradu. To ostrzeżenie drugiego stopnia, a prawdopodobieństwo jej wystąpienia szacowane jest na 80%. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina, aby w trakcie burzy znaleźć bezpieczne schronienie, a także zabezpieczyć rzeczy, które może porwać wiatr. Z uwagi na dynamiczną sytuację meteorologiczną ostrzeżenie może ulec aktualizacji.


źródło: IMGW/RCB

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x