Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oberwał lusterka, porysował blacharkę, a do tego groził


fot. ilustracyjne


30-letni mieszkaniec Działdowa działając umyślnie dokonał zniszczenia dwóch samochodów osobowych, urywając lusterka pojazdów i uszkadzając wiele elementów blacharskich. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Decyzję o tymczasowym areszcie w środę podjął Sąd Rejonowy w Działdowie.

W poniedziałek oficer działdowskiej policji otrzymał zgłoszenie że na jednej z ulic miasta mężczyzna zachowywał się agresywnie i uszkodził stojący na parkingu pojazd. Po zatrzymaniu i wykonaniu czynności służbowych z mężczyzną okazało się, że umyślnie dokonał zniszczenia samochodu stojącego na parkingu, uszkadzając elementy blacharskie, urywając lusterka oraz dokonując zarysowań powłoki lakierniczej. Groził właścicielom pojazdu pozbawieniem życia, przy czym groźby te wzbudziły u pokrzywdzonych obawy, że  zostaną spełnione. W toku wykonywanych czynności okazało się, że kilka tygodni wcześniej ten sam mężczyzna dokonał uszkodzenia innego pojazdu zaparkowanego na jednej z ulic miasta, powodując straty na kwotę 10 tyś złotych.  Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Decyzję o tymczasowym areszcie w środę podjął Sąd Rejonowy w Działdowie,  na wniosek Działdowskiej Policji i Prokuratury Rejonowej w Działdowie.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x