Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Obchody 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą


Burmistrz Miasta Mława i Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna zapraszają na obchody 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą. Rozpoczną się one we wtorek 1 września br. o godz. 17:00 pod Mauzoleum Żołnierzy Września w Uniszkach Zawadzkich.


ksp Mława
Reklama

W programie uroczystości przewidziano przemówienia okolicznościowe, modlitwę w intencji poległych oraz złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod Mauzoleum Żołnierzy Września.

O 16:20 i 16:30 pod przystanek na Starym Rynku w Mławie podjadą dwa autobusy, którymi będzie można dotrzeć na uroczystość w Uniszkach Zawadzkich. Odjazd zaplanowano na 16:30 i 16:35.

Ze względów sanitarnych związanych z obecną sytuacją epidemiczną, bardzo prosimy o zachowanie niezbędnych wymogów bezpieczeństwa: utrzymywanie dystansu społecznego oraz – jeśli nie zachodzą przeciwskazania zdrowotne – stosowanie maseczek lub innych osłon ust i nosa.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x