Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin pędził ponad 130 km/h. Stracił prawo jazdy


W miniony weekend żuromińska policja odnotowała mieszkańca naszego powiatu w niechlubnej księdze rekordzistów, łamiących ograniczenie prędkości. W terenie zabudowanym rozpędził się aż do prędkości 133 km/ h.


Jak podała żuromińska policja, w sobotę po godz. 12-tej  w miejscowości Trzaski gm. Bieżuń zatrzymany do kontroli został 40-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, który rozpędził osobowego renaulta do 133 km/h. Nasz kierowca nie był jedyny, który przez tę miejscowość jechał zbyt szybko.  W niedzielę w godzinach porannych również w miejscowości Trzaski policjanci zatrzymali  rozpędzoną do 103 km/h toyotę, którą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego.

Za lekceważenie ograniczeń prędkości mężczyźni ukarani zostali mandatami i punktami karnymi oraz pożegnali się z prawem jazdy na 3 miesiące.

źródło: KPP Żuromin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gajowy Gugała
Gajowy Gugała
26 dni temu

A myślałem że w kukurydzy to tylko dziki siedzą hehe

Zbolwersowany
Zbolwersowany
26 dni temu

Tak ot jest że policja stoi 100m za znakiem terenu zabudowanego najlepiej w polach kukurydzy, tak jak ma to miejsce w miejscowości Trzaski. Ewidentne nastawienie na wynik a nie na bezpieczeństwo obywatela. Są obszary miast i wsi, gdzie panowie policjanci mogli by w tym czasie faktycznie strzec bezpieczenstwa obywatela.

Szczf
Szczf
26 dni temu

No jak Żuromińska „Policja” wyskakuje z pola kukurydzy z suszarką to nie dziwne że kierowcy tracą prawko. Akurat ten odcinek to same pole a policja dosłownie ukrywa się w krzakach czychajac na swoją ofiarę. Tak dbają o statystyki…

Ten co cierpi.
Ten co cierpi.
27 dni temu

Zapraszam żuromińską policję na ul. Kopernika w Mlawie. Tu to dopiero jazda. Ok. północy piraci nie daja nam spać. Cud ze do tej pory nic sie nie zdarzylo.

Mario
Mario
26 dni temu
Reply to  Ten co cierpi.

Na Kopernika nie ma pola z kukurydzą i nie będą mogli się schować

Ola
Ola
26 dni temu
Reply to  Ten co cierpi.

Samochodowe szaleństwa znane są w całej Mławie. A policja nie wie. Czy to możliwe? Ale co tam nocą ścigać szaleńców