Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Puchar wójta dla Czarnej Elki


Tradycją stał się już wakacyjny turniej piłkarski  o Puchar Wójta Gminy Stupsk, organizowany w Wyszynach Kościelnych. W tegorocznym najlepsza okazała się drużyna Czarnej Elki, zdobywając komplet punktów.


W turnieju udział wzięło 5 drużyn, które rywalizowały o najwyższe lokaty grając systemem „każdy z każdym”.

Po 10 meczach z sumą 10 punktów pierwsze miejsce zajęli zawodnicy CZARNEJ ELKI. Drugie miejsce zajęli gospodarze z WYSZYN 9 pkt, a na trzecim uplasowała się DĄBROWA (7pkt.). Poza podium znaleźli się DREAM TEAM(3pkt.)oraz WOLA SZYDŁOWSKA(0pkt).

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Michał Aniszewski – zawodnik z DĄBROWY, który tylko raz wyjmował piłkę z siatki.

Tytuł Króla Strzelców wywalczył Michał Rykowski strzelając 5 bramek dla swojego zespołu i przyczyniając się tym samym do zwycięstwa swojej drużyny w całych zawodach.

Wręczenia nagród dokonał wójt Jacek Świderski oraz radni miejscowości Wyszyny Kościelne.

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x