Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus u jednego z pacjentów przasnyskiego szpitala


W piątek 21 sierpnia u jednego z pacjentów w SP ZZOZ w Przasnyszu test wykazał obecność koronawirusa. Personel przasnyskiego szpitala mający kontakt z osobą zakażoną trafił na kwarantannę i został przebadany, jednak ze względów bezpieczeństwa wstrzymano przyjęcia do placówki.


W niedzielę wieczorem stało się jasne, że wirus się nie rozprzestrzenił. Dyrekcja szpitala w Przasnyszu poinformowała, że wyniki testów personelu placówki są ujemne i szpital powraca do zwykłego funkcjonowania.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

Jeden pacjent.
Przebadano personel i mają wynik „ujemny” co nie znaczy że nie są „nosicielami”. Personel, nie tylko pielęgniarki/pielęgniarzy, ale zalicza się do niego lekarze, sprzątaczki, rozwożenie posiłków i najważniejsze – wspolpacjenci.
Czy inni pacjenci są „czyści” ? Czy im już test się nie należy?
Cała pseudo-pandemia to olbrzymia ściema.. choroba zakaźna którą nikt się nie zaraził. Śmiechu warte

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x