Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czystsze powietrze w gminie Strzegowo


Gmina Strzegowo przeznaczy prawie 1,5 mln zł ze środków unijnych na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych przez wykorzystanie urządzeń na biopaliwa i OZE.


W ramach przedsięwzięcia planowana jest wymiana 63 kotłów węglowych na ekologiczne urządzenia, w tym: 32 na pellet, 29 gazowe, 2 na holzgas. W ramach projektu wykonane zostaną także 2 instalacje pomp ciepła i 10 instalacji fotowoltaicznych. Będą one zamontowane w 73 gospodarstwach indywidualnych w gminie Strzegowo. Całkowita wartość projektu zamknie się kwotą 1 874 210,00 zł a kwota uzyskanego dofinansowania to 1 499 368,00 zł. Stosowną umowę w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik i wójt gminy Strzegowo Wiesław Zalewski.

źródło i fot. UMWM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Precz z komunistami z PSL.

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Precz z komunistami z PiS.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Co ma komunizm z wymianą pieców i czystym powietrzem, zastanów się o co ci chodzi.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x