Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szydłowo pamięta o żołnierzach 49 PP. Uroczystości w niedzielę


Gmina Szydłowo również wpisuje się na listę miejscowości, które pielęgnują pamięć o  bohaterach wojny polsko -bolszewickiej. W 100. rocznicę tej wojny,  po raz kolejny przypomni o żołnierzach 49. Pułku Piechoty walczących w okolicach Szydłowa.


W niedzielę 23 sierpnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafialnym odbędzie się uroczystość rocznicowa, a następnie w parafialnym kościele pw. św. Marii Magdaleny i św. Kazimierza odprawione zostanie nabożeństwo ku czci poległych.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ChwałaBohaterom
ChwałaBohaterom
1 rok temu

Idea szlachetna. Brawo Szydłowo, jak zwykle od wielu, wielu lat dba o historię i pamięć o bohaterach przeszłości.
Mała łyżka dziegciu do tej laurki. Wójt, a zwłaszcza dyrektor szkoły, powinni się upewnić, że tekst, który podpisują jest poprawny stylistycznie i interpunkcyjnie. Przecież to dzieci czytają, na Boga!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x