Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To się nazywa mistrz parkowania


To auto stoi zaparkowane w centrum miasta, na parkingu pomiędzy blokami. Stoi tak i straszy już kilka lat i jak się okazuje nic z tym nie można zrobić – a może ściślej – nikomu nie udało się nic z tym zrobić. A auto posiada nawet jeszcze tablice rejestracyjne.


Jak twierdzi czytelnik, który zasygnalizował nam ten problem wszyscy wiedzą jak trudno jest o miejsca parkingowe w mieście, a tymczasem to auto stoi już kilka lat i nie pomogły zgłoszenia tego faktu do straży miejskiej. Tu należy się zgodzić z czytelnikiem. Na pewno taka sytuacja powodem do dumy nie jest.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator wnikliwy
Obserwator wnikliwy
1 rok temu

Parking przy OKM 5 jest Burmistrza ! Nie dziwię, że jego służby nie mogą sobie z właścicielem poradzić !

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

No TBS-y brać się do roboty!

Bebe
Bebe
1 rok temu

My mieliśmy przed blokiem w spółdzielni w Łodzi takie autko, po które nikt się nie zgłaszał (z przebitą oponą). Stało przez kilka lat, zajmując jedno z kilku cennych miejsc parkingowych. Po kilku latach sytuacja nabrała większych rumieńców, gdyż miejsca zrobiły się płatne a autko nadal stało. Mieszkańcy nie byli w stanie ustalić do kogo należy. Podejrzewaliśmy, że właściciel mógł umrzeć, albo gdzieś wyjechać na dłużej. Ostatecznie straż miejska pomogła rozwiązać problem i samochód zabrała.

Wlodzimierz Bruzdziak
Wlodzimierz Bruzdziak
1 rok temu
Reply to  Bebe

Ładnie piszesz ta informacje, tylko jak sama, zdążyłas, zauwazyc , ze ta sutuacja, miala miejsce w ŁODZI , to jest MLAWA== APEL DO KOMENDANTA STRAZY MIEJSKIEJ== PANIE KOMENDANCIE, WYSOCKI MOZE PO LATACH , ZAJMIE, SIE PAN TYM AUTEM , I ZROBI Z TYM PORZĄDEK a nas mieszkańców, poinformuje na poetalu o załatwieniu tej sprawy.!!!

Ramzes
Ramzes
1 rok temu

Na parkingu na OKM obok bloku nr 5 jest również porzucone auto. Zdezelowane stoi na kapciach już kilka miesięcy i nikt z tym też nic nie robi a obok Strabag remontował jezdnię. Wcześniej przez długi czas stał Ford Ka na Warszawskiej koło szkoły. W końcu ktoś się „zlitował” i go usunął. Jeszcze dłużej czekała porzucona koparka przy cmentarzu od strony Okólnej. Także jak widać, tego typu sytuacje muszą nabrać mocy urzędowej.

Były
Były
1 rok temu

U niektórych tępota nie zna granic !

prawdziwy
prawdziwy
1 rok temu

ten samochód jest zaparkowany na 3 maja przy blokach 3 Maja 3A i 3B. Straszy ludzi a Straż Miejska sobie nic nie robi. Dobrze że ktoś ich chce zlikwidować. Wszystko trzeba pokazać palcem.

Mieszkaniec.
Mieszkaniec.
1 rok temu
Reply to  prawdziwy

Na tym aucie jest nawet adres właściciela….

Były
Były
1 rok temu

A czemu nie piszecie, gdzie konkretnie to jest i kto za to odpowiada. Trzeba napiętnować oficjalnie właściciela pojazdu, właściciela terenu i służby, które nie mogą sobie poradzić z prostym problemem! Kogo kryje redakcja i w jakim celu ?

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
1 rok temu
Reply to  Były

Właśnie dobre pytanie zadałeś == pozwolę sobie je powtórzyć !!! KOGO KRYJE REDAKCJA I W JAKIM CELU ???—– COŚ OSTATNIO RED. zdarza się to co raz częściej ??=== a może by tak redakcja portalu, poszła by śladami swych informacji, i dotarła do zainteresowanych z PYTANIEM, CO SIĘ DZIEJE W TEMACIE KTÓRY PRZEDSTAWILIŚCIE NA PORTALU ??? === WŁAŚNIE NA TAKIE INFORMACJE CZEKAMY ???? czekam na odważnych którzy zaczną ważne treści w swych postach przekazywać bez żadnej anonimowości, bo w sprawach ważnych dla naszego miasta nie powinniśmy się chować za nickami. Zacznijmy być otwarci na problemy NASZEGO MIASTA MŁAWY !!!!!

ehh
ehh
1 rok temu
Reply to  Były

Zachciało się polowania na czarownice? Łap widły i leć.
Najwyraźniej służby działają w tej sprawie nieudolnie, ale to nie znaczy, że można publicznie napiętnować właściciela pojazdu. W normalnym kraju auto byłoby dawno odholowane, jeśli stoi w niedozwolonym miejscu i przeszkadza.

inka
inka
1 rok temu
Reply to  ehh

Powinno być odholowane, powinni namierzyć właściciela, obciążyć go kasa z parking lub zezłomowanie

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x