Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policja odwołuje poszukiwania za zaginioną 16-letnią Olgą z Przasnysza!


 


Od 4 lipca br. przasnyscy policjanci przy współpracy z policjantami z woj. podkarpackiego i małopolskiego, prowadzili poszukiwania za zaginioną, 16-letnią mieszkanką Przasnysza. Do akcji poszukiwawczej włączyły się nie tylko osoby prywatne ale również media lokalne i ogólnopolskie. Sprawą zainteresował się także program telewizyjny „ Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”.

Dzięki informacji uzyskanej od mieszkanki woj. podkarpackiego, zdołano ustalić miejsce pobytu nieletniej a następnie ją zatrzymać i przekazać rodzinie.

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom, mediom lokalnym oraz ogólnopolskim, za udostępnienie naszej prośby w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej.

 

źródło: asp.szt.Krzysztof Błaszczak/KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x