Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nagraj spot, zgarnij nagrodę. Liczy się przekaz


Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie na spot pt. „ Hejt – Twoja odpowiedzialność”.  Autor najlepszego spotu otrzyma nagrodę.  


Konkurs na spot pt. ,,Hejt- Twoja odpowiedzialność” jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 14-17 lat z terenu Miasta Mława. Celem konkursu jest poszerzenie świadomości oraz niwelowanie przemocyi cyberprzemocy w różnych grupach społecznych, edukacja i profilaktyka lokalnej społeczności. Zgłoszenie i spot konkursowy należy przesłać / dostarczyć do dnia 25.09.2020 r. do godz. 10.00 do siedzi Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie przy ul. Słowackiego 18 lub na adres [email protected] .

Regulamin  konkursu znajduje się na stronie internetowej www.zowmlawa.home.pl  oraz Facebook/ ZowMława,  Facebook/Policja Mława.

Organizatorami konkursu są:   Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Lepsze jutro”,  Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie  oraz Komendę Powiatową Policji w Mławie.

Poza konkursem w ramach projektu będą prowadzone zajęcia dla dzieci w szkołach.

Link do spotu promującego konkurs:

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Opublikowany przez Zow Mławą Sobota, 8 sierpnia 2020

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x