Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów. Skok „na główkę” zakończył się poważnym urazem


fot. KPP Mława

Sprawdzonym sposobem w wakacyjnym czasie na letnie upały jest wypoczynek nad wodą. Nie zawsze jednak jest on bezpieczny i kończy się dobrze.

W minioną sobotę w Radzanowie, nad rzeką Wkrą doszło do poważnego wypadku. Do zdarzenia doszło w okolicy kładki dla kajakarzy. Z prowizorycznej skoczni młody mężczyzna skoczył w nurt rzeki na tzw. „główkę”. Niefortunny skok zakończył się poważnym urazem. Nieprzytomnego mężczyznę wyłowiły osoby postronne, na miejsce wezwano straż i karetkę pogotowia. Po odzyskaniu przytomności, zespół ratownictwa medycznego przewiózł poszkodowanego do mławskiego szpitala.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x