Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar domu okazał się dużym ogniskiem


W naszym powiecie nie kończy się seria pożarów, do których wyjeżdżają strażacy. W sobotę druhów z OSP w Strzegowie poderwał alarm o palącym się domu w Radzimowicach. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że na szczęście było to tylko duże „ognisko”. Również niedziela nie była spokojna Druhowie z OSP Strzegowo i OSP Niedzbórz wyjechali do pożaru prasy w Woli Kanigowskiej. Tym razem lekko nadpaliła się bela słomy, którą rolnik zdążył wyrzucić z prasy i przelać wodą jeszcze przed przyjazdem strażaków.


red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
2 lata temu

W zeszłym tygodniu dwa razy było czuć swąd palonego plastiku w centrum miasta. Sytuacja często się powtarza, a chemiczny smród na pewno na zdrowie nikomu nie wyjdzie. Do redakcji: Czy straż miejska może uaktywnić patrole po mieście? Temat był poruszany w przypadku działkowców, którzy dymem zaczadzili orlik na stadionie, gdzie trenowały dzieciaki z Mławianki. Ale czy zawsze trzeba po nich dzwonić?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x