Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podpalenie ambony w Bońkowie Podleśnym


fot. OSP Szreńsk / FB


Wczorajszy dzień zapisze się chyba w historii straży pożarnej, jako rekordowy pod względem ilości pożarów jakie gasili strażacy. Do nich doliczyć należy również pożar myśliwskiej ambony w miejscowości Bońkowo Podleśne.

Działania gaśnicze prowadzili druhowie z OSP Szreńsk, a wspierały ich zastępy OSP Dąbrowa i OSP Radzanów. Działania polegały na podaniu prądu wody na wykonaną z drewnianych elementów, palącą się ambonę, która jednak spłonęła doszczętnie. Działania straży zapobiegły dalszemu rozszerzeniu się pożaru  Jak podają strażacy, prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Ostateczną przyczynę ustali Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x