Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ulica Lipowa już z nową nawierzchnią


Dobiegły końca prace prowadzone w ulicy Lipowej w Mławie. Zostały przebudowane sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowa oraz wybudowane kanalizacja deszczowa i nawierzchnia z kostki betonowej.


Prace wykonywały firmy Krusz-Bet (na zlecenie Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod-Kan” spółka przebudowała sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągową) oraz Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe, które zajęło się wykonaniem kanalizacji deszczowej i nowej nawierzchni. Dzięki temu, że firmy, których infrastruktura podziemna znajduje się na terenie prowadzonych robót, wykonały w tym czasie przyłącza światłowodowe i gazowe, nie będzie konieczności późniejszego zdejmowania nawierzchni w celu zrealizowania tych prac.

źródło: UMM

fot.: CP / MPDM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x