Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krótkofalowcy uczczą bohaterów 1920 roku


Z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku klub krótkofalowców SPPAT i jego operatorzy działający przy Stowarzyszeniu na Fali Profilaktyki uruchamiają stację okolicznościową HF100BW, w której chcą podkreślić rangę walk Wojska Polskiego z bolszewikami na terenie Mławy i powiatu mławskiego.


Pod koniec sierpnia, gdy akcja zostanie zakończona i będzie znana liczba łączności wykonanych w jej ramach, zostaną wydane specjalne karty krótkofalarskie QSL, na których znajdą się informacje dotyczące przebiegu wydarzeń z 1920 r. na terenie Mławy i okolic. 

Aktualizowane na bieżąco informacje o akcji można znaleźć na stronie qrz.com, wpisując w oknie wyszukiwarki znak:  SN5L.

źródło: UMM

fot. Wikipedia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x