Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Novago zamyka do odwołania PSZOK w Uniszkach-Cegielni


W związku z pojawieniem się nowych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie powiatu mławskiego oraz komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z 12 sierpnia 2020 r. przedstawiającym sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu, spółka Novago informuje o zamknięciu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Uniszki-Cegielnia 32A od 13 sierpnia 2020 r. do odwołania.


Jan Maria Jackowski
Reklama

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
pop
pop
3 lata temu

Będzie kolejny pretekst do podwyżki cen za śmieci, przecież trzeba będzie gdzieś te śmieci odwozić a to generuje koszty, czyżby pracownicy bali się że w śmieciach jest wirus 8 boją się tych śmieci?

Jxhfigm
Jxhfigm
3 lata temu

Pis rządzi

NadOjciecDyrektor
NadOjciecDyrektor
3 lata temu

Może się wreszcie mlawiacy obudzą z letargu i pójdą po rozum do głowy że koronawirus też ich dotyczy.

asd
asd
3 lata temu

Koronawirus to o kant du.py rozbić. Wielka mi choroba .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x