Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dramatyczna walka o życie 10-letniego chłopca. Niestety nieskuteczna


Strażacy z PSP Mława , OSP Strzegowo, lekarz i ratownicy medyczni przez ponad godzinę toczyli dramatyczną walkę o życie 10-letniego chłopca w miejscowości Rydzyn Włościański (gm. Strzegowo). Niestety chłopca nie udało się uratować.


Strażacy zostali zadysponowani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który miał przetransportować chorego chłopca będącego w ciężkim stanie do specjalistycznego szpitala. Strażacy zabezpieczyli lądowisko i pomogli bezpiecznie posadzić śmigłowiec. W trakcie tych działań stan dziecka zaczął się gwałtownie pogarszać, aż do zatrzymania czynności życiowych. Ponad godziną trwały działania ratownicze, które ostatecznie przerwał lekarz, stwierdzając zgon – informuje st. kpt. Jacek Dryll oficer prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x