Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wycinamy zdrowe, a straszą uschnięte


Zieleni i drzew w przestrzeni miejskiej nigdy nie jest za dużo. Ich usuwanie powinno mieć miejsce w naprawdę uzasadnionych przypadkach. Bywa jednak, że jakieś drzewo usunąć trzeba, a okazuje się, że nie ma komu.


Taką sytuację sygnalizuje jeden z czytelników. Uschnięte zupełnie drzewo stoi sobie przy ulicy Warszawskiej. Przyznać trzeba, że rzeczywiście nie zdobi krajobrazu i zwraca uwagę przechodniów. Pomimo tego, że  jest martwe od dawna, nie doczekało się jeszcze usunięcia i nasadzenia w to miejsce nowego drzewka. Ulica Warszawska jest jednocześnie drogą wojewódzką, więc zapewne służby Wojewódzkiego Zarządu Dróg jak i miejskie będą oglądać się na siebie. Może jednak doczekamy się nawet tak drobnej poprawy estetyki miasta?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x