Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa rekrutacja do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie


Terminy rekrutacji do Państwowej Uczelni Zawodowej    im. Ignacego Mościckiego w  Ciechanowie dostosowane są do terminu ogłoszenia wyników tegorocznych matur:  


  • elektroniczna rejestracja kandydatów w systemie IRK trwa od 9 czerwca 2020 r.           do 10 września 2020 r. – I etap, przekazywanie kompletu dokumentów w formie papierowej od  11 sierpnia  do 14 września  2020 r.
  • elektroniczna rejestracja kandydatów w IRK zgodnie z procedurą – II etap  od 15 września  do 25 września  , przekazanie kompletu dokumentów w formie papierowej  do 26 września  2020 r.
  • Rekrutacja uzupełniająca do 13 października 2020 r.

Tegoroczna rekrutacja uwzględnia konieczność zachowania wymogów bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonych przepisów związanych z zapobieganiem i przeciwdziałaniem zarażeniom COVID – 19, stąd też składanie przez kandydatów dokumentów wymaganych podczas rekrutacji powinno do minimum ograniczyć bezpośredni kontakt kandydatów                  z pracownikami Uczelni. Zaleca się zachowanie poniższych form przekazania wymaganych dokumentów  uwzględniających wymogi bezpieczeństwa: skompletowane  dokumenty! wysyłamy za pośrednictwem przesyłki  lub  przekazujemy dokumenty do skrzynki podawczej w Uczelni w godzinach od 8.00 do 15.00.
Adres:  Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, Biuro Rekrutacji  ul. Gabriela Narutowicza 9,          06-400 Ciechanów

Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym rejonie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia prowadzi studia techniczne, ekonomiczne, medyczne oraz społeczno-humanistyczne. Nowością w ofercie PUZ są  studia II stopnia na  kierunku Praca socjalna.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl

 

artykuł sponsorowany

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]