Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starostwo ma nowego rzecznika praw konsumenta


Pani Marzena Tucholska została nowym Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.  Sprawujący przed nią w starostwie od wielu lat funkcję rzecznika, Stanisław Wikliński przeszedł na emeryturę.


O wyborze starostwo poinformowało na stronie internetowej. Rzecznik praw konsumenta musi legitymować się wykształceniem wyższym na kierunku administracja lub prawo i posiadać co najmniej 5 lat stażu pracy. Musi też cieszyć się nieposzlakowaną opinią i niekaralnością za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 

Jak podaje mławskie starostwo, Powiatowy Rzecznik Konsumentów pracował będzie w wymiarze 9/20 etatu (18 godz. tygodniowo), a interesanci będą przyjmowani od 1 września 2020 r. W miesiącu sierpniu 2020 r. w pilnych sprawach należy korzystać  z nieodpłatnej pomocy prawnej  (tel. 23 655 29 03)

Godziny udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Mławie, przy ul. Reymonta 6 na parterze pok. nr 2:

– Wtorek 14:00 – 18:00

– Środa  14:00 – 18:00

– Piątek  9:00 – 18:00

źródło: starostwo mławskie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nareszcie
Nareszcie
2 lata temu

Przyda się taki rzecznik, może pomoże w cywilizowany sposób załatwiać nieuczciwych sprzedawców w mławskich spożywczakach. Ja za każdym razem jak sprzedały mi kwaśny twaróg albo śmierdzącą kiełbasę czy filety z kurczaka, wracałem do sklepu i rzucałem ekspedientkom prosto w pysk ze szczerymi pozdrowieniami. Wiele to nie wskórało ale miny biednych ludzi w kolejce bezcenne. Teraz już będę wiedział jak załatwić jedną i drugą, parę kontroli i mandatów dostaną to może przestaną przedkładać zysk nad zdrowie konsumentów i zwyczajnie ludzką przyzwoitość. Czasy PRLu już się skończyły i sklepowe zza lady nie są boginiami jak panie na poczcie czy proboszcze po plebańńach.

TOY TOY
TOY TOY
2 lata temu

Niech otworzą toalety dworcowe bo niema gdzie rąk umyć .Chyba już się kolej nachapała złotowek. A PARKING PRZED DWORCEM TO NIE JEST PRYWATNY PANIE ADMINISTRATORZE. PROSZĘ USUNĄĆ SŁUPEK DROGOWY BO JEST TREFNY.

Toy Story
Toy Story
2 lata temu
Reply to  TOY TOY

to żeś się pan zasadził na te PKP . 😉

TO==JA
TO==JA
2 lata temu
Reply to  TOY TOY

nie otworzą toalet ===dlatego bo już zebrali kasę na budowę przejscia na KOSCIUSZKI.???

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x