Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prace na OKM-ie zakończą się przed czasem


Dobiegają końca prace przy rozbudowie ulic Mariackiej, Ordona i Świętej Anny, prowadzone na zlecenie Miasta Mława przez firmę Strabag. Ich tempo jest na tyle dobre, że prawdopodobnie zostaną sfinalizowane jeszcze w sierpniu, czyli dwa miesiące przed terminem określonym w umowie z wykonawcą.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Firma Strabag wstępnie planuje wylewanie ostatniej warstwy (ścieralnej) nawierzchni asfaltowej na 17, 18 i 19 sierpnia (poniedziałek-środa). Pierwszego dnia zostanie ona położona na ulicy Mariackiej, kolejnego – na Świętej Anny i Ordona, natomiast ostatniego wykonywane będą wjazdy. Rozłożenie prac na trzy dni pozwoli ograniczyć wiążące się z nimi niedogodności komunikacyjne.

Uczestników ruchu ratusz prosi o wyrozumiałość w związku z wszelkimi utrudnieniami wynikającymi z prowadzonych robót. Już wkrótce wszyscy będziemy korzystać z odnowionych i bezpiecznych traktów komunikacyjnych.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
8 miesięcy temu

A tej drogi dojazdowej od Tesco wzdłuż bloków nie będą remontować?

mławianka
mławianka
8 miesięcy temu

Dobra robota, nawet bardzo dobra.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x