Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nadbudowa i termomodernizacja bloku na Smolarni


Trwa termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Smolarnia 6. Po zakończeniu realizowanej przez Miasto Mława inwestycji, zostanie on nadbudowany o nową kondygnację z siedmioma kolejnymi mieszkaniami. To ostatnie przedsięwzięcie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy udziale Miasta Mława planuje zakończyć w przyszłym roku.


Termomodernizacja budynku dobiega już końca. Obiekt został docieplony, wymieniono w nim piece węglowe na system centralnego ogrzewania, doprowadzono ciepłą wodę z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i wymieniono wszystkie okna. Wkrótce zostaną zabudowane docieplone już loggie. Tę część dwuetapowej inwestycji realizuje Miasto Mława. Uzyskała ona dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Drugim etapem, realizowanym przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy współpracy Miasta Mława i dzięki kredytowi z Banku Gospodarstwa Krajowego, jest nadbudowa całego budynku o kolejną kondygnację. Znajdzie się na niej siedem nowych mieszkań. Zagospodarowany zostanie także teren wokół budynku. Prace te powinny zostać ukończone w przyszłym roku.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Green
Green
3 lata temu

Ciekawe gdzie będą parkingi, tam jest ciasno, dodatkowo deweloper swoją inwestycją zlikwidował kilkanaście obecnych miejsc parkingowych, w planach jest jeszcze połączenie ulic Smolarnia i Grzebskiego, to spowoduje dalszą redukcję miejsc parkingowych oraz likwidację placu zabaw dla dzieci, czy ktoś nad tym panuje bo ja wątpię

TO=JA
TO=JA
3 lata temu
Reply to  Green

Nie wiesz gdzie będą parkingi ??==na sąsiednich ulicach, fakt tam jest strasznie ciasno!!!!!=== no ale czy to kogoś z WŁADZ interesuję –WĄTPIĘ !!!

Won
Won
3 lata temu

To jest właśnie sedno problemu mławskiej zabudowy. Od lat buduje się przesadnie nisko dlatego miasto tej wielkości jest bardzo rozwlekłe. Czas budować budynki 10 piętrowe bliżej centrum.
A odnośnie TBS, to zalatuje komunizmem.

TO=JA
TO=JA
3 lata temu
Reply to  Won

Jest kilka firm w Mławie które tym komunizmem zalatują : SANEPID == MIEJSKA SŁUŻBA DROGOWA=== NO I OCZYWIŚCIE TBS–a jaki jest szef firmy to każdy wie ??? te firmy dobrze pamiętają tamten czas w nich nic się nie zmienia.!!!!!—ale najlepiej wsiąść w merca kabriolet– i z odkrytym dachem, paradować po mieście, kontrolując miejskie autobusy czy kursują zgodnie z rozkładem.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x