Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus u pracownika LG i ekspedientki Biedronki


Pojawiły się nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Mławie, a co za tym idzie, wzrosła też liczba osób objętych kwarantanną. Wśród stwierdzonych przypadków jest pracownik firmy LG i jego żona oraz pracownica Biedronki na Osiedlu Książąt Mazowieckich.


Jak podaje mławski sanepid, jednymi z zakażonych są rodzice dziecka z przedszkola na Hożej, pracujący w LG. To spowodowało objęcie kwarantanną około 80 osób z kontaktu (pracowników LG i inne osoby).  W przedszkolu na Hożej wcześniej po stwierdzeniu zakażenia jednej z pracownic, objęto kwarantanną ponad 70 osób. Po wykonaniu testów w drugiej turze, okazało się, że dodatni wynik ma dwoje dzieci, dwie osoby dorosłe i córka jednej z pracownic, której wynik testu należy powtórzyć.

Innym przypadkiem jest zakażenie koronawirusem pracownicy Biedronki na Osiedlu Książąt Mazowieckich, która sama zgłosiła złe samopoczucie.  Tu sanepid objął około 50 osób personelu i osób z najbliższego kontaktu zakażonej kwarantanną. Sklep nie został zamknięty. Pomieszczenia w trakcie weekendu poddano dezynfekcji, zmienił się też personel sklepu.

Według danych PSSE w Mławie mieliśmy już zakażone 23 osoby, w tym jest dwójka ozdrowieńców.  

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
***** ***
***** ***
2 lata temu

A nasłać na tego wirusa pislicję oni dobrze wyłapują nawet jeszcze tych co nie protestują. Ogarną to w 2 dni i bedzie po kłopocie.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  ***** ***

Ludzie przeżywają tragedie, a ty tu POwski trollu komunistyczna propagandę siejesz.

***** ***
***** ***
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nie peowski. Nie lubię żadnej partii a pislamu zwłaszcza. A pislicja na docinki sobie zasłużyła ty pomiocie tęczowego kaczora.

NadOjciecDyrektor
NadOjciecDyrektor
2 lata temu

No o witamy w czerwonej strefie Mławo. Pisałem już o tym tydzień temu.

Johnny Bravo
Johnny Bravo
2 lata temu

Nie noo spoko , w weekend w Biedronce była akcja 12 piw +12 gratis także tego super, przez ten sklep przewinęło się z tysiąc osób z osiedla jak i spoza Mławy nawet.

QSy
QSy
2 lata temu
Reply to  Johnny Bravo

No to przynajmniej zapas na 14 dni mają

TOY TOY
TOY TOY
2 lata temu

otworzyć toalety na dworcu w Mławie.Higiena przede wszystkim ale jak nie masz 1 zł to rąk nie umyjesz ani sobie dziecku nie załatwisz potrzeby .A WIRUS TYLKO CZEKA.

migotka
migotka
2 lata temu

Koronawirus już z nami zostanie na dobre i na złe, czy chcemy tego czy nie. Prędzej czy później każdy będzie się musiał z nim zetknąć. Jakoś trzeba funkcjonować i nie wariować 🙂

Prezes miasta ale nie Mława bo wstyd
Prezes miasta ale nie Mława bo wstyd
2 lata temu

Zarazo, witamy w LG. Źle to wróży. W tej biedronie też nie lepiej bo masa ludzi kupuje w takich podrzędnych dyskontach. Jeśli dezynfekcja polegała na przetarciu szmatą paru kas i lodówek (jak to bywa w naszych zaściankowych realiach), to pozdrawiam klientów sklepu.

sic
sic
2 lata temu

sklep jak każdy inny tylko tu jest efekt skali . to samo LG. Jeśli doszło by do zamknięcia LG a myślę raczej tak nie będzie nikt nie podejmie takiej decyzji . Kwestia tygodnia dwóch i będzie wiadomo.

QSy
QSy
2 lata temu

A Panisko gdzie robi zakupy? W Kauflandzie z metką – 50%?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  QSy

Panisko to pewnie w ogóle nie robi zakupów, bo od tego ma ludzi.
Panisko o ile pracuje, to pewnie wraca z pracy tak zmęczony, że tylko siada z pilotem w wygodnym fotelu i czeka na podanie obiadu. Panisko tylko mądrzyć się potrafi.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x