Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szpitalne poradnie specjalistyczne już działają. Zagrożenie koronawirusem zażegnane


Od wczoraj pracują już normalnie lekarskie poradnie specjalistyczne, mieszczące się w budynku administracyjnym szpitala, które zostały zamknięte w poniedziałek. Pomieszczenia zostały zdezynfekowane, a wyniki przeprowadzonych wśród pracowników testów są ujemne. To oznacza, że powstałe wśród administracji szpitalnej ognisko zakażenia koronawirusem zostało wygaszone.


– Pomieszczenia poradni zostały już wcześniej zdezynfekowane. Czekaliśmy tylko na wyniki badań personelu. Testy przeprowadzaliśmy dla wytypowanej grupy nawet dwa razy. Przebadanych było w sumie 60 osób, w tym 33 dwukrotnie – informuje Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie.

Przypomnijmy. Osoba zakażona koronawirusem ujawniła się w administracji mławskiego szpitala w końcu ubiegłego tygodnia. Jak się potem okazało w sumie zakażenie stwierdzono u 6 pracowników szpitala.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Observer
Observer
2 lata temu

Anonimowo” (obojętnie pod jaki nickiem piszesz), czy ty masz coś konkretnego do powiedzenia?
Czy wszystko co dotyczy krytyki poczynań obecnego rządu nazywasz w czambuł komunistycznym bełkotem? Z twoich wypowiedzi jasno wynika, że nie masz na swoje oskarżenia żadnych argumentów, żadnych dowodów i potrafisz tylko siać nienawiść i obrażać.
Moim zdaniem jesteś zmanipulowanym przez pisowską telewizję i prasę kościelną r.obalem bez mózgu, bez własnego zdania jak członek jakiejś sekty religijnej powtarzasz wszystko co ci tam wbili do ł.ba.
Wyłącz człowieku telewizor i włącz myślenie.

NadOjciecDyrektor
NadOjciecDyrektor
2 lata temu

Pisowska władza sobie nie radzi.

bal się skończy
bal się skończy
2 lata temu

Przed wyborami manipulowali statystykami, ile się da. Robili Polakom wodę z mózgów, raz tak, raz s*ak. Raz śmieją się z maseczek, raz jest the best. Prezydent podczas kampanii zrezygnował z maski i dystansu. To też moim zdaniem było celowe, by zachęcić wyborców do tłumnego przybycia na wybory. Teraz znowu planują maseczkowy zamordyzm, a seniorom zabronią uczestnictwa w weselach. Polacy w końcu nie wytrzymają i wyjdą tłumnie z taczkami na ulice.

Horis
Horis
2 lata temu

I manipulują dalej,ludzi zastraszyli jest demokracja a nie reżim i komunizm,tak jak PiS wprowadził.Chca cała kontrolę nad ludźmi przejąć.Juz wszędzie wypowiadają się ratownicy,jaki jest przekręt z korona w szpitalach.Lekarze dostają grube pieniądze za stwierdzenie covid.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Horis

Komunizm to PO-PSL.

Marek
Marek
2 lata temu

Dokładnie. Ludzie dalej nie rozumieją ze PiSiory nimi manipuluja i pacynka andrzejek. Gruby hajs dostają za tego świrusa a ludzie się boją, tylko czego jak nie ma żadnego wirusa. Kiedyś były gorsze choroby ebola itd o jakoś ludzi nie zamykali ani nie kazali nosić śmiesznych masek od których rodzą się masakryczne choroby. Podziękujcie sobie sami bo sami taki rząd wybraliście łasi na ich obiecanki nie spełnione.

Last edited 2 lata temu by Marek
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Marek

Przestań siać obrzydliwą POwską propagandę, chory człowieku.

***** ***
***** ***
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Anonimowo jak głęboko w 4 literach u kaczki siedzisz?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Komunistyczny bełkot etatowego POwskiego trolla.

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Czyli można już do okulisty ?

Aska77
Aska77
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Okulista nie przyjmuje

Obserwator
Obserwator
2 lata temu
Reply to  Aska77

Dziękuję

sic
sic
2 lata temu

zarzegnać , wygasić to można coś nad czym ma się kontrolę np.zgasić pożar. Z tego wynika że tylko szybkie odseparowanie , przebadanie skutkuje powrotem do egzystencji. Jak długo nie wiemy. Bo znowu może się trafić pan z gorączką w pracy. Może sanepid zdradzi wektor zakażenia nośnik czy to była jakaś dłuższa ekspozycja z pacjentem zero czy kontakt fizyczny typu rzecz – rzecz czy jak ?

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x