Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mieli zagrać z Mławianką, są w izolacji domowej


fot. fb MKS Przasnysz


Zawodnicy seniorów MKS Przasnysz przebywają zgodnie z zaleceniami sanepidu w izolacji domowej. Ich treningi i najbliższy mecz zaplanowany z MKS Mławianką Mława zostały odwołane, a zawodnikom wykonano testy.

Te środki ostrożności wdrożono po stwierdzeniu przypadku zakażenia koronawirusem zawodnika z powiatu pułtuskiego, grającego w przasnyskiej drużynie, który ze względu na kontuzję nie brał udziału w treningu, ale miał kontakt z innymi piłkarzami.

W sumie na terenie trzech powiatów: przasnyskiego, makowskiego i ciechanowskiego wykonano 20 testów, z czego 12 dotyczyło mieszkańców powiatu przasnyskiego. Wszystkie wyniki, które są już w dyspozycji przasnyskiego sanepidu, oznaczają, że osoby poddane testom nie uległy zakażeniu i są zdrowe.

Do sytuacji odniósł się również Zarząd MKS Przasnysz.

„Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Przasnyszu oświadcza, iż część I drużyny, czyli drużyny seniorów pozostaje w izolacji domowej według zaleceń Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Przasnyszu. Zarząd MKS Przasnysz jednocześnie informuje, iż wszystkie grupy młodzieżowe bez żadnych przeszkód mogą trenować na obiektach OSiR Przasnysz pod opieką trenerów, którzy pozostają do dyspozycji swoich grup, wyznaczając odpowiednie godziny zajęć. Zarząd jak i cały sztab trenerski traktuje z wielką odpowiedzialnością zdrowie naszych młodych piłkarzy. Planuje i organizuje zajęcia zgodnie z wytycznymi, w pełni bezpieczne pod każdym względem. Również w związku z zaistniałą sytuacją po rozmowach z MZPN mecz z Mławą został przełożony na 19 sierpnia”.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x