Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ratusz apeluje o załatwianie spraw zdalnie i płatności przelewem


SONY DSC


W związku z kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 odnotowywanymi w naszym mieście, w trosce o klientów i pracowników Urząd Miasta Mława zachęca mieszkańców, aby – jeśli jest to możliwe – załatwiać sprawy zdalnie (e-mail: info@mlawa.pl, tel.: 23 654 33 82), a płatności regulować drogą elektroniczną.

Opłaty z tytułu podatków można uiszczać przelewem na konto. Jeśli ktoś nie posiada własnego konta bankowego, to zgodnie z Ordynacją podatkową, zapłaty podatku za niego ze swojego konta może dokonać członek jego najbliższej rodziny, tj. małżonka lub małżonek podatnika, jego zstępny (dziecko), wstępny (rodzic), pasierb, rodzeństwo, ojczym czy macocha. Nasz podatek może ze swojego konta bankowego opłacić także ktoś inny, czyli blisko niespokrewniona z nami osoba (np. sąsiad). Należy jednak pamiętać o tym, aby w tym przypadku kwota podatku nie przekroczyła 1000 zł.

Indywidualne numery kont są podane w decyzjach, które w lutym dostarczono do wszystkich podatników. Każdy z właścicieli nieruchomości ma także indywidualny nr konta wpłat za odbiór odpadów. Osoby, które chcą przypomnieć sobie ten numer lub kwotę opłaty lub podatku, prosimy, aby kontaktowały się telefonicznie z pracownikami Wydziału Finansów (nr telefonu sprawdź TUTAJ). Aby uzyskać informację, urzędnikowi trzeba będzie podać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz nr PESEL.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
WML
WML
3 lata temu

Bezczelni!!!

TO==Ja
TO==Ja
3 lata temu

Rylko raz skorzystalem z oplat przelewem , i wiecej tego nie zrobię, !!!! Przestancie nas mieszkańców zmuszac do czegos co nam nie odpowiada !!! nie zapominajcie urzędasy, ze jestescie dla.mieszkancow, a nie odwrotnie.

Roan
Roan
3 lata temu
Reply to  TO==Ja

A co, boisz się komputera? Ha, ha

TO==Ja
TO==Ja
3 lata temu
Reply to  Roan

Ja sie boję jedynie takich miernot które udaja wszystko wiedzacych, a w rzeczywistości, to glaby do entej potegi!!! I takich jak ty trzeba sie bac pajacu.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

A dlaczego?

Aga
Aga
3 lata temu

Tak się boją?Ciekawe czy nie robią zakupów? Kasjerki nikt nie pyta,czy się boi.Wszyscy muszą pracować a ratusz się boi.Najlepiej zamknąć się.Kasę brać za siedzenie!!!!

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Aga

No, to im się na 100% podobało jak nie mieli interesantów.

Hulaj dusza – piekła nie ma 🙂

mławianka
mławianka
3 lata temu

Co, burmistrz znów zaczął się trząść i znów zamknie ratusz dla interesantów? n- no to najłatwiej zrobić.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x