Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny akt wandalizmu. Zniszczenia na placu zabaw przy SP 2


Po otwarciu 28 lipca br. placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie, doszło do zdewastowania jego elementów. Szacowany koszt naprawy zniszczeń wyniesie ok. 2000 zł.


To kolejny odnotowany w ostatnich dniach w naszym mieście akt wandalizmu. Niedawno pisaliśmy o zniszczeniach dokonanych przy minitężni solankowej przy ul. Dworcowej. Apelujemy do mieszkańców, aby w przypadku zaobserwowania niszczenia mienia, informowali o tym odpowiednie służby: policję (tel.: 112 lub 997) bądź straż miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 34). Zadbajmy o naszą wspólną własność.

źródło: UMM

fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lizak
Lizak
1 rok temu

A policja gdzie?

Mialno
Mialno
1 rok temu
Reply to  Lizak

Policja cię jeb.e lizaku

Madej
Madej
1 rok temu
Reply to  Lizak

Stoi na każdym rogu i czeka, aż jakiś debil zacznie działać….bez przesady, chodzić mają za każdym?

mławianka
mławianka
1 rok temu

Cóż… jak się zostawia teren szkoły otwarty całodobowo, to tak się dzieje.

Menele urządzają sobie na tyłach szkoły czyli właśnie w okolicach placu zabaw spokojne i wygodne miejsce do popijaw. Często przechodziłam tam wczesnym rankiem i można było przejść bez problemów z osiedla Sienkiewicza w kierunku ulicy Długiej i Płockiej, to widziałam tam porozrzucane butelki po alkoholu i tym wysokoprocentowym, i tym niskoprocentowym.

Ostatnio idąc tamtędy po godzinie 5.00 rano też widziałam bramkę od strony ul. Bagno otwartą, a więc nadal plac jest całodobowo otwarty.

Kto za to odpowiada?
Mówią, że okazja czyni złodzieja – coś w tym jest…

arc
arc
1 rok temu
Reply to  mławianka

Jak bramka zamknięta, to towarzystwo przechodzi przez ogrodzenie.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x