Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker Mława w finale HM Trans Cup 2020!


W minioną niedzielę, Joker Mława wziął udział w ostatnim, trzecim turnieju eliminacyjnym HM Trans Cup 2020. Oprócz mławskiej drużyny znaleźli się w niej m.in. ubiegłoroczni triumfatorzy zespół Pal-Rob z Płońska oraz obecny lider ligi zakładowej w Ciechanowie zespół BangBang.


Dodatkowo w grupie znalazło się 6 zespołów a nie pięć jak w dwóch wcześniejszych grupach eliminacyjnych. Tylko dwa pierwsze miejsca były premiowane awansem.

Droga do awansu nie była łatwa. Dobrym początkiem było rozgromienie Nasielska JB 4:0.

Trochę nieszczęśliwym remisem 2:2 zakończyło się spotkanie z Pal-Rob Płońsk.  Początek spotkania przyniósł utratę bramki, ale pierwsza połowa kończy się remisem 1:1. W drugiej połowie Joker zdecydowanie przeważa i wychodzi na prowadzenie po strzale Jarka Krystkiewicza. Niestety szybko też traci bramkę. Mimo kilku kolejnych sytuacji nie udaje się zdobyć kolejnych goli. Szkoda zwłaszcza karnego z końcówki. Mimo dobrego strzału Konrada Różyckiego strzał zostaje wybroniony przez bramkarza gospodarzy i wynik meczu nie zmienia się do końca spotkania.

Mecz Joker Mława – Gladiaticos kończy się przegraną 2:3. To najsłabszy mecz mławskiej drużyny. Mimo, że dwa razy wychodzą na prowadzenie po strzałach Zbyszka Krystkiewicza i Karola Roniewicza nie udaje się utrzymać tej przewagi. Dwa błędy indywidualne i przeciwnicy wyrównują. Szalę zwycięstwa dla Gladiaticos przeważa  w ostatniej minucie piękny strzał w samo okienko i bramkarz Tadeusz Oleszkiewicz musiał skapitulować.

Mimo początkowych trudności Joker Mława pewnie wygrywa z Orłem Siedlin 5-2, a potem z BangBang Ciechanów 5-0. Ten ostatni, to zdecydowanie najlepszy mecz mławskiej drużyny. Szybko strzelamy dwie pierwsze bramki. Dwa razy na listę strzelców wpisuje się Zbyszek Krystkiewicz – druga bramka po pięknym strzale z rzutu wolnego z dalszej odległości. Kolejne trafienia dorzucają Kamil Głowacki i dwa razy Kamil Bartkowski. Doskonały mecz naszego młodego zawodnika Kamila Głowackiego, który popisuje się kilkoma efektywnymi asystami oraz bramką.

Mławski team ostatecznie zdobył 10 punktów i zajął drugie miejsce za Pal-Rob Płońsk.  Dodatkowo nagrodę indywidualną, MVP trzeciego turnieju eliminacyjnego, zdobył Kamil Głowacki z naszego zespołu!!!   

W niedzielę 9 sierpnia Joker będzie reprezentować Mławę w turnieju finałowym. Początek rozgrywek o 9.00 na orliku przy MCSiR w Płońsku.

Nasi zawodnicy zmierzą się w turnieju finałowym z: PEGAZ Drobin, N.A.S.A, Zryw Niewikla, RB Soccer Team Ciechanów oraz Pal-Rob Płońsk.

źródło: Joker Mława

fot.GrajzKrystianem

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x