Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Książki zwrócisz w Filii nr 2 miejskiej biblioteki


Od 4 sierpnia 2020 r. będzie czynna Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie. Oddział będzie przyjmował wyłącznie zwroty książek.


W Filii nr 2 czytelnik podaje zwracane książki do sczytania czytnikiem, a następnie odkłada je do przygotowanego kartonu. Książki od razu zostają zdjęte z konta czytelnika.

Filia będzie czynna w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 10:00-17:00, z przerwami technicznymi na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń w godzinach 13:00-13:15 oraz 15.00:15.15.

W załączniku poniżej udostępniamy procedurę dla Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie oraz Filii nr 1 i Filii nr 2 w trakcie epidemii COVID-19.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x