Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

9. sierpnia Klub Pływacki Płetwal zaprasza nad zalew


W dniu 9.sierpnia 2020 roku Klub Pływacki Płetwal Mława wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie, organizuje imprezę całodzienną nad mławskim zalewem. Będą to w bloku I zawody pływackie na wodach otwartych prowadzone w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym, w dwóch dystansach na 50 i 100 metrów oraz w trzech kategoriach wiekowych. W bloku drugim będą odbywały się sztafety ( pływanie + rower) zarówno indywidualne jak i parami również w trzech kategoriach wiekowych.


ksp Mława
Reklama

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.superczas.pl w zakładce zapisy. Dla dzieci i młodzieży uczącej się , za okazaniem karty mławiaka wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas do wspólnej rywalizacji. Za udział przewidujemy nagrodę w postaci czepka pływackiego a za zakończenie wyścigu indywidualnego pamiątkowy medal, natomiast dla sztafet mamy statuetki szklane.

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x