Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Prokuratura w Przasnyszu: 59-latek składał seksualne propozycje trzynastolatce


Dorosły mężczyzna nawiązał internetowy kontakt z 13-letnią dziewczynką z powiatu makowskiego, składając jej seksualne propozycje, dążąc do spotkania i podjęcia współżycia. Podejrzany na wniosek przasnyskiej prokuratury został już tymczasowo aresztowany.


Jak podaje portal infoprzasnysz.com powołując się na przasnyską prokuraturę, małoletnia mieszkanka powiatu makowskiego za pośrednictwem internetu utrzymywała kontakt z człowiekiem, który wprowadził ją w błąd co do swojego wieku. Podawał się z osobę zaledwie o kilka lat starszą od nastolatki, w rzeczywistości był przed 60. rokiem życia. Chodziło mu o to, aby zdobyć zaufanie małoletniej i doprowadzić do spotkania. Składał dziecku propozycje obcowania płciowego i zmierzał do realizacji swojego zamiaru .

59-latek usłyszał już zarzuty składania propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15. roku życia. Wniosek o aresztowanie ze względu na brak stałego miejsca zameldowania i pobytu mężczyzny 18 lica br. zyskał akceptację sądu. Dochodzenie w tej sprawie pod nadzorem przasnyskiej prokuratury prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim.

Warto tu ponownie apelować do rodziców, aby uczulali dzieci na niebezpieczeństwa związane z nawiązywaniem nowych znajomości w sieci, a także bezkrytyczną wiarę w to, co o sobie mówią internetowi znajomi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
2 lata temu

Piękna robota że go złapano, pod cele 12 osobową takiego, zapamięta

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x