Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie w Turzy Wielkiej [fot.]


Jak podała mławska straż pożarna, w miejscowości Turza Wielka, na wjeździe od strony Turzy Małej wypadł z drogi i dachował samochód osobowy marki Seat. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy PSP Mława oraz zastęp OSP Turza Mała. Pojazdem marki Seat podróżował sam kierowca, który samodzielnie opuścił pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kierowca został zabrany przez zrm do szpitala. Droga wojewódzka 563 była zablokowana.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x