Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Były ryby i żółwie. Teraz są bobry


Taka lokalna ciekawostka przyrodnicza autorstwa Roberta Zaborowskiego. Jak się okazuje, nad Seraczem zadomowiły się bobry. Jak przystało na te pracowite gryzonie, już zdążyły rozpocząć budowę tamy.


Autor okrasił swoją fotografię następującym komentarzem:

„Że ryby żyły w Seraczu to mówili, że żółwie na Olesinie też. A ja dorzucę jeszcze bobry. Na moim skrócie szerokość Seracza 2 m”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kropelka
kropelka
2 lata temu

Przyroda przypomina! To znak dla władz miasta, żeby wreszcie zajęły się Seraczem! Wszak bobry są naturalnym sojusznikiem w retencjonowaniu wody i nawadnianiu gruntów. A Mławie wody coraz mniej.

sic
sic
2 lata temu
Reply to  kropelka

Na etat je przyjąć do ratusza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x