Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pilne! Kolejne 3 przypadki koronawirusa wśród szpitalnej administracji


Znane już są wyniki testów, jakie wykonane zostały  wczoraj wśród pracowników administracji mławskiego szpitala po wcześniejszym stwierdzeniu u jednego z pracowników zakażenia wirusem  SARS-CoV2.   


Jak poinformował nas Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie, na 48 pobranych wymazów, u trzech osób wynik był dodatni, a w jednym przypadku jest wątpliwy i trzeba test powtórzyć. Pozostałe wyniki są ujemne.

– Szpital pracuje normalnie. Dwie z osób, które miały wynik dodatni nie miały kontaktu ze szpitalem, jedna być może, ale takie ustalenia dopiero zostaną poczynione. Dodatni wynik jednej z osób może mieć znaczenie dla funkcjonowania poradni, mieszczących się w budynku administracji. Wyniki testów pokazują, że podjęliśmy słuszne działania i prawidłowo określiliśmy grupę zagrożoną. Dalsze decyzje co do poradni i odkażania pomieszczeń zapadną w poniedziałek – mówi dyrektor Rybak.

Mławski sanepid podejmie też dalsze działania w celu odizolowania zakażonych i umieszczenia na kwarantannie osób z kontaktu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Premier Morawiecki, 1 lipca 2020 roku: „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie”

...
...
1 rok temu

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. (J. Kochanowski)

farmer
farmer
1 rok temu

Bardzo dużo ludzi jeżdzi koleją będą powroty z wakacji ludzie piszą o decyzji kolei płatnej toalety dworcowej.Nie każdy ma przy sobie 1 zł a skorzystać nieraz mus .Sobota niedziela kasy biletowe nieczynne niema gdzie przykładowo rozmienić pieniądze. umyć rąk PROPONUJE OTWORZYĆ TOALETY BILETY SĄ I TAK BARDZO DROGIE A PANDEMIA W KAŻDEJ CHWILI MOŻE UDERZYĆ A KOLEJ NICH W KOŃCU ZROZUMIE , ŻE DO DOJENIA TO SĄ KROWY A NIE MŁAWIANIE.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  farmer

To fakt nie można na dworcu umyć rąk załatwić się bo 1zł potzebny kto taką gotowkę nosi? Biznes z toalet sobie zrobiono kosztem pasażerów.Proszę to skończyć i poszukac innego zarobku.

chciwy
chciwy
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

natychmiast otworzyć toalety higiena najważniejsza a nie złotowki.

Jusz jusz
Jusz jusz
1 rok temu

Tak jasne wszystko prawidłowo oceniono i wykonano jasne. Próbują ściemniać że niby ktoś tam procedur przestrzega a naprawdę chodzą jak chcą gdzie popadnie rozsiewając zarazę. Ludzie którzy czekali na wynik łazili po sklepach bez masek waląc wszelkie procedury. To jest zaścianek Europy właśnie.

mini
mini
1 rok temu
Reply to  Jusz jusz

To jest wlasnie muawa drogi panie. Pojechać gdzieś nieopodal i sytuacja wyglada zupelnie inaczej, ludzie odsuwają się od siebie nawet na chodnikach, wchodzisz do sklepu, sprzedawcy maski na twarz momentalnie a u nas? Wczoraj bylam w jednym muwaianskim sklepie (zaluje), ani sprzedawca ani klienci stojacy jeden na drugim w 5 osobowej kolejce nic na twarzy, srodka do dezynfekcji tez brak. Czeka nas zaglada.

Jasnowidz
Jasnowidz
1 rok temu
Reply to  mini

I glupota

Kali
Kali
1 rok temu

Już i w Mławie zaczyna się ta paranoja z wirusem,inne choroby nie istnieją co?tylko korona.A ludzie chorzy na ciężkie choroby ozdrowieli,albo zmarli z braku dostępu do lekarza.

Kali
Kali
1 rok temu

Już i w Mławie zaczyna się ta paranoja z wirusem,inne choroby nie istnieją co?tylko korona.A ludzie chorzy na ciężkie choroby ozdrowieli,albo zmarli z braku dostępu do lekarza.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x