Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Pamiętnik z Powstania Warszawskiego” w 76. rocznicę zrywu


1 sierpnia 1944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie. W tym roku wypada 76. rocznica tego tragicznego w skutkach zrywu. Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie przyłącza się do upamiętnienia tego wydarzenia.


Biblioteka zaprasza do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym wysłuchamy fragmentów „Pamiętnika z Powstania Warszawskiego” Mirona Białoszewskiego czytanych przez bibliotekarkę Izabelę van den Akker-Urbańską: https://www.facebook.com/watch/?v=975049219584578.

Zachęcamy także do odwiedzania strony facebookowej biblioteki –BUM Biblioteczna Unia Mławska – Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie – na której można znaleźć aktualności z życia placówki oraz ciekawe konkursy.

źródło: MBP/ UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x