Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla i MławyUdostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czesiek
Czesiek
2 lata temu

Dziwne że jak jest zebranie Wielkiego Wodza Przybyszewskiego to pewne media to ogłaszają z pompą.podczas gdy o innych ani mru mru.

WRT
WRT
2 lata temu

Może burmistrz wyjaśni co dalej z tunelem pod torami kolejowymi.

Mława
Mława
2 lata temu

Czy zebranie będzie prowadził burmistrz, tak jak na Kopernika, przecież my mieszkańcy nie możemy zbierać głosu, nasz głos irytuje burmistrza jak i całą radę.

ADVOCEM
ADVOCEM
2 lata temu
Reply to  Mława

Moim zdaniem juz o tym pisałem, na portalu, że BURMISTRZ JEST GOSCIEM ZAPROSZONYM NA ZEBRANIE,. ZEBRANIE WINIEN PROWADZIC PRZEWODNICZACY OSIEDLA!!! Ktory po przedstawieniu pirzadku zebrania udziela glosu BURMISTRZOWI, i osobom obecnym na zebraniu, wyrażających chęć zabrania glosu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x