Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Godzina W. 1 sierpnia o 17:00 zawyją syreny


W sobotę 1 sierpnia 2020 roku dokładnie o godz. 17:00 zostaną włączone na 1 minutę wybrane syreny Centralnego Systemu Alarmowego naszego miasta. W ten sposób Mława uczci 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.


Burmistrz Mławy zachęca do chwili refleksji nad wydarzeniami, które pochłonęły tysiące ofiar – bohaterskich młodych ludzi, którzy zdecydowali się na heroiczny zryw w 1944 roku. Oddając hołd uczestnikom powstania, w piątek 31 lipca na narożniku ratusza wywiesimy flagę narodową ozdobioną znakiem Polski Walczącej.

Bliższych informacji na temat treningu i Centralnego Systemu Alarmowego miasta Mława udziela Inspektorat Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obronnych i Obrony Cywilnej Urzędu Miasta Mława (tel. 654-33-82 w. 106).

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
pamiętamy
pamiętamy
2 lata temu

jak można było wysłać tylu młodych harcerzy na śmierć .KTO ZA TO ODPOWIE.ZA ZNISZCZONĄ STOLICĘ TEŻ. ŚMIERC NIEWINNYCH CYWILI.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  pamiętamy

Może gdyby nie ten zryw młodych ludzi, to po wojnie bylibyśmy nie pod zaborem ruskim, ale jedną z republik ZSRR? – kto to wie?
Harcerzy nikt nie wysyłał, nie zmuszał, oni czuli się po prostu Polakami z krwi i kości, walczyli o wolność. Czy to było słuszne, czy niesłuszne nie nam to oceniać…

KAPRAL
KAPRAL
2 lata temu

ILU NIEWINNYCH CYWILI ZGINĘŁO W WARSZAWIE O TYM TRZEBA PISAĆ A NIE MEDALAMI SIĘ OBWIESZAĆ .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x