Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zawalił się strop budynku. Ranny został mężczyzna


fot. ilustracyjne


Mławscy strażacy informują o wypadku, do którego doszło w Poważny wypadek w miejscowości Nowa Maryśka (gmina Strzegowo). Wczoraj około godziny 20-tej w budynku gospodarczym zarwał się strop. Jedna osoba została ranna.

– Najprawdopodobniej w skutek zbyt dużego obciążenia zbożem zawalił się strop i dach budynku gospodarczego (o wymiarach 7 m×10 m). W budynku przebywał mężczyzna w wieku ok. 33 lat, który przed przybyciem jednostek ochrony ppoż. został zabrany przez ZRM do szpitala. W zawalonym budynku znajdują się dwa samochody osobowe, butle z gazem itp. Strażacy prowadzili prace rozbiórkowe zawalonego dachu i stropu celem dostania się do pomieszczenia garażowego – informuje st. kpt Jacek Dryll oficer [rasowy PSP w Mławie.  

Do działań ratowniczych zadysponowane zostało  5 zastępów straży pożarnej, w tym 3 PSP Mława, OSP Strzegowo i OSP Unierzyż.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x