Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za wskazanie wandali nagroda!


Nie tylko Mława zmaga się ze skutkami czasem tragicznie bezmyślnego działania w przestrzeni miejskiej wandali. Sąsiedzi mają podobne problemy. W Przasnyszu burmistrz zaproponował  nawet nagrodę za wskazanie uporczywych wandali.


 – Mamy w mieście oszołoma lub oszołomów, którzy w ramach zabawy gustują w rozbieraniu kostki chodnikowej i wyrzucaniu jej do rzeki! Rzadko się denerwuję, ale brakuje już słów. Od przyszłego roku – pełny monitoring tego miejsca. Koniec – zapowiedział na swoim profilu fb Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza.

– Za informację kto jest takim miejskim bystrzakiem – wręczę nagrodę – dodał burmistrz.

Sprawa dotyczy  niedawno remontowanej ścieżki rowerowo — piesza prowadząca od ul. Leszno do Makowskiej, która w dość regularnych odstępach czasu ulega działaniom wandali.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Incognito
Incognito
12 dni temu

Nerwy nerwami, ale burmistrzowi nie wypada używać epitetów ,,oszołom”, ,,oszołomy”.

Czytelnii
Czytelnii
11 dni temu
Reply to  Incognito

A jak inaczej „ich” nazwać?