Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pilne! Przypadek koronawirusa w administracji mławskiego szpitalaksp Mława
Reklama

Mamy potwierdzony przypadek koronawirusa wśród pracowników administracyjnych mławskiego szpitala. Wczoraj wieczorem okazało się, że jeden z objętych już wcześniej przez sanepid kwarantanną pracowników, ma wynik pozytywny wynik wykonanego testu. Sam szpital funkcjonuje normalnie, ale odizolowany został budynek administracji. Pomieszczenia zostaną zdezynfekowane, a wszystkie osoby, które miały w jakikolwiek sposób kontakt z zakażonym będą miały wykonane testy, a pobieranie wymazów już się rozpoczęło.

– Nie ma zagrożenia dla części szpitalnej. Podjęliśmy wszelkie działania, by ograniczyć możliwe ryzyko. Budynek administracji został odizolowany, dziś nieczynne będą też szpitalne poradnie, które mieszczą się w budynku administracyjnym. Wszyscy, którzy mogli mieć kontakt z zakażonym pracownikiem i osoby, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie szpitala,  będą mieli wykonane testy. Apeluję przy tej okazji do mieszkańców Mławy i powiatu, o stosowanie ochronnych maseczek – mówi Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie.

JK

Zobacz także…

Powiat. Mamy 8 stwierdzonych przypadków koronawirusa

Koronawirus. Raport sanepidu z dnia 30 lipca

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krycha
Krycha
1 rok temu

Apeluje o zkaladanie maseczek a Pan Dyrektor nigdy jej nie nosil

pacjent
pacjent
1 rok temu

Jak nie ma zagrozenia dla pacjento skoro tzw. Dyrektor medyczny caly czas lata miedzy administracja a oddzialem!!!??? Toz tam dzieki niemu to te dziadki zaczna padac jak muchy…

Pit
Pit
1 rok temu

Na płockiej w skafandrach brali wymazy.

Z Płockiej
Z Płockiej
1 rok temu
Reply to  Pit

W bloku czy w sklepie? To obok mnie

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  Z Płockiej

No. Czyli gdzieś już wśród nas jest obcy. Myślę że jednak obostrzenia wrócą co do imprez itp. zgromadzeń. Pozwolili ludziom trochę oddechu złapać a później krótko za ryj i koniec balu .

Do Policji i Burmiszcza,
Do Policji i Burmiszcza,
1 rok temu

Tutaj chyba trzeba zobligować Policję, do spowodowania przestrzegania noszenia maseczek w sklepach. Karać i karać. Zgodnie z prawem. Klientów, personel i właścicieli. Następnego dnia będzie porządek.

prawo
prawo
1 rok temu

Jak nie ma w Polsce wprowdzonego „stanu wyjątkowego” to mogą sobie w d… wsadzić te mandaty.

sic
sic
1 rok temu
Reply to  prawo

i cebulaki mogą kręcić swoje debilne filmy ze strażą miejską.

Nostradamol
Nostradamol
1 rok temu

No to pozdrawiamy LG teraz się zacznie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Nostradamol

Ciągle tylko LG i LG, a tak jakoś spokój. Myj i dezynfekuj łapki oraz noś maseczkę, bo sam jeszcze innych pozarażasz i niech cię LG tak nie boli.

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

No to jedziemy teraz! Obstawiam ze szybko będzie przyrastać jak ciemny lud nie wierzy w Covid. A PIS tak się chwalił przed wyborami „pokonaliśmy koronawirusa”

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mlawiak

Pokonali, bo ukrywali i ukrywają nadal ilość zachorowań.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mlawiak

Ty się ciesz, że PO-PSL nie „rządzi”, bo byśmy mieli Włochy x10, prywatne szpitale, polikwidowane stacje sanepidu, uchodzców gwałcicieli i robiących zadymy na ulicach…

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

hehe i Kopacz z Arłukowiczem w minsterstwie zdrowia

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x