Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert online „Magia flamenco”. Ostatni w tym miesiącu


To już ostatni koncert tego miesiąca, ale za to pełen zdecydowanych i ekspresyjnych środków wyrazu. Porywająca muzyka, taneczne pokazy, popisy gitarowe i fortepianowe oraz nietuzinkowe kompozycje to znak rozpoznawczy zespołu Contratiempo, który w najbliższy piątek o godz. 18.00 zabierze internautów w muzyczną podróż do słonecznej Hiszpanii.


W repertuarze własne kompozycje zespołu i utwory znanych przedstawicieli tego gatunku. Zapraszamy przed ekrany wszystkich melomanów.

Wystąpią:

  • Mateo Galito
  • Karolina Łucznik
  • Jarosław Czajczyński
  • Filip Swinarski
  • Jarosław Praszczałek

W sierpniu Miejski Dom Kultury w Mławie będzie kontynuował cykl koncertów w ramach projektu „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM”. Dla melomanów przygotowano m.in. nagrany w studio instytucji wokalno-kabaretowy program Marka Majewskiego pt. „Lepiej”, występy akordeonowe, koncert poezji śpiewanej Wojtka Gęsickiego czy spotkanie z twórczością Fryderyka Chopina.

Link do koncertu https://www.youtube.com/watch?v=d_FB5g7NlXQ

Źródło:  MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x