Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kładą asfalt. Będą utrudnienia w ruchu


Trwają prace przy przebudowie ulic Wysokiej, Św. Anny, Ordona i Mariackiej w Mławie. Wykonawcy będą wylewali nawierzchnie asfaltowe na całej szerokości jezdni, w związku z czym w czasie prowadzenia tych robót będą one zamknięte i wyłączone z ruchu.


Ulicę Wysoką pracownicy firmy Krusz-Bet Plus będą asfaltowali od 28 lipca do 5 sierpnia br. Pracownicy firmy Strabag natomiast planują kłaść nawierzchnię asfaltową na ulicach Św. Anny i Ordona 3 sierpnia, a na ul. Mariackiej – od 4 do 6 sierpnia. Prosimy kierowców, aby planując swoje trasy przejazdu we wskazanych dniach, uwzględniali wyłączenia z ruchu tych ulic.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x