Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie na „siódemce” koło Michalinowa [foto]


Według wstępnych informacji mławskiej straży pożarnej na krajowej „siódemce” w okolicy miejscowości Michalinowo doszło do dachowania samochodu osobowego Fiat Panda z przyczepką. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy PSP Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. W zdarzeniu poszkodowany został kierujący autem mężczyzna, jest przytomny, pomocy udziela mu zespół ratownictwa medycznego. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.


Aktualizacja: Poszkodowany kierowca został przewieziony do szpitala.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obs
Obs
13 dni temu

„Miota nim jak szatan..”

kot
kot
14 dni temu

Bardzo dużo jest tych wypadków na tej 7.To podobno jedna z najbardziej uraźliwych polskich dróg.Nie dodam złośliwie, że gdyby nie ta 7, to by się w tej Mławie dużo mniej działo, zwłaszcza w epoce koronawirusa, całkiem nie byłoby o czym pisać.A co tam słychać nad zalewem? Można wypożyczyć jakiś kajak, albo rower? Ciekawy jestem, jak tam spływy kajakowe Wkrą….

ADVOCEM
ADVOCEM
14 dni temu
Reply to  kot

Nad zalewem ruda !!! —ciężko pisać takie posty, ale byłem tam w niedzielę—-można powiedzieć syf, kiła i mogiła, wysypisko smieci, samochody mimo zakazu wjeżdżają nad sam brzeg Zalewu. A o kajaku albo rowerze możesz sobie pomarzyć,kiedyś były rowery, ale zniknęły— kiedyś był pomost, ale także zniknął i nie wiadomo czy współwłaściciele zalewu, DOGADAJĄ SIĘ KTO MA GO PONOWNIE POSTAWIĆ ????—–A zapomniał bym jest jeszcze ZIELONY ZAKĄTEK GDZIE MOŻNA DOSTAĆ SMAŻONĄ RYBKĘ—ALE TO TYLKO W MARZENIACH, bo ten zakątek buduje się już HO HO i trochę dłużej. KOT– NIE RADZĘ ODWIEDZAĆ TEGO MIEJSCA BO WYJEDZIESZ Z NIEGO BARDZO NIEZADOWOLONY, nie całe 30 km dalej są piękne jeziora w okolicach NIDZICY i DZIAŁDOWA — tam są lepsi gospodarze, przynajmniej stwarzają ludziom godziwe miejsca wypoczynku. A W MŁAWIE AKTUALNE JEST TO CO NAPISAŁEM WYŻEJ.!!!—-chyba że jeszcze coś się zmieni w tym czasie i przebudzi się gospodarz ZALEWU PAN JANKOWSKI DYR, MOSIR, EWENTUALNIE NAD ZALEW ZAWITA BURMISTRZ KOWALEWSKI, I PRZYWOŁA DO PORZĄDKU LUDZI KTÓRZY BEZPOŚREDNIĄ ZA TEN BAŁAGAN ODPOWIADAJĄ —ALE CZY WYŻEJ WYMIENIENI ZNAJDĄ CZAS — NA ODWIEDZINY TEGO ZAKĄTKA ….???????

Kot
Kot
13 dni temu
Reply to  ADVOCEM

Toteż zostają nam tylko sensację z siódemki.tylko ludzi szkoda.dobrze,że tę drogę wreszcie budują ,może będzie mniej ofiar.pozdrawiam

Wild chicken
Wild chicken
13 dni temu
Reply to  kot

Tylko rower