Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar w bloku na OKM. Poszkodowany w szpitalu [zobacz fot.]Jak podaje mławska straż pożarna w jednym z mieszkań na III piętrze bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich doszło do pożaru. Sąsiadów zaalarmował wydobywający się z okna dym. Strażacy w wyniku rozpoznania stwierdzili, że mieszkający w tym mieszkaniu mężczyzna zapomniał o garnku pozostawionym na włączonej kuchence.  Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medyczne po zbadaniu stanu zdrowia poszkodowanego, przetransportował młodego mężczyznę do szpitala.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x