Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus na wiecu prezydenta Dudy. Sanepid apelujeCo najmniej dwie osoby, które uczestniczyły w spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą 13 lipca w Odrzywole (pow. przysuski) zakażone były koronawirusem. Przysuski sanepid wydał komunikat i apel do uczestników obecnych na wiecu.

Według ustaleń Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przysusze, na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą w Odrzywole 13 lipca o godz 17 obecne były dwie osoby z dodatnim wynikiem COVID-19 mogące stwarza zagrożenie epidemiczne dla stykających się z nimi uczestników.

PSSE zwróciło się z apelem o zgłaszanie się osób, które brały udział w tym spotkaniu i mają bóle kostno-stawowe, podwyższoną temperaturę czy duszności, mogącymi być objawami zakażenia COVID-19.

Dzień po drugiej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami w Odrzywole. W tej bowiem gminie uzyskał najlepszy wynik wyborczy. Jego kandydaturę poparło aż 86,31 proc. osób, które wzięły udział w wyborach. Kilka dni później Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze poinformował, że na wspomnianym wiecu były osoby zakażone koronawirusem i „stwarzające zagrożenie epidemiczne dla uczestników spotkania”. Jak na razie sanepid nie stwierdził zakażenia korona wirusem u innych uczestników spotkania.

red.

źródło: PSSE Przysucha

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jasnowidz
Jasnowidz
2 lata temu

A dlaczego ci ludzie , którzy byli na wiecu i sam nasz władca nie jest w kwaratanie i jego ochrona. A podobno jedna osoba może zarazic bardzo dużo osób?!..komunikat bajki

Inka
Inka
2 lata temu

Życie za niego oddadzą barany

Baran
Baran
2 lata temu
Reply to  Inka

Masz rację ośle

Greenpeace
Greenpeace
2 lata temu
Reply to  Baran

To się nazywa samozaoranie InkyPinky. Pozdro dla Pana Barana.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Czy prezydent Duda jest na kwarantannie?

Polak
Polak
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

No nie wiadomo czy Duda jest na kwarantanie. Przy takiej ochronie to żaden wirus nie przetrwa. A prezydent to odpoczywa spokojnie na Żoliborzu.

Greenpeace
Greenpeace
2 lata temu
Reply to  Polak

ciekaw jestem ile takich szarych eminencji jest w innych dziedzinach życia . Zawsze było i będzie tak że decyzje ważne zapadają w kuluarach . Nie wiem czemu jest taka piana bita z tego powodu. To tak jakby odpowiedzieć na pytanie kto rządzi w domu ? Szef to szef . Chyba że jest się szefem wszystkich szefów

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x