Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie odrzucaj takiego zaproszenia


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zachęca i zaprasza aby dołączyć do grona honorowych krwiodawców. Może to uczynić każda zdrowa osoba, która chce bezinteresownie pomagać innym i dzielić się bezcennym darem – krwią, której nie można wyprodukować. Nie musisz też długo szukać placówki, w której możesz oddać krew.


Pracownicy Terenowego Oddziału RCKiK w mławskim szpitalu przy ulicy dr Anny Dobrskiej 1 czekają na honorowych dawców krwi codziennie od godziny 7.00 – zaprasza  Katarzyna Witkowska, kierownik oddział RCKiK w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x