Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Teraz w plenerowych imprezach może uczestniczyć więcej osób


Od 17 lipca br. w wydarzeniach artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni może uczestniczyć więcej niż 150 osób – oczywiście pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego.


Jak informuje rządowe serwisy, dla imprez plenerowych zniesiony zostaje limit 150 osób, ale zachowane muszą być zasady dystansu społecznego. Oznacza to, że teraz można uczestniczyć np. w koncertach organizowanych na świeżym powietrzu (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa), przy czym liczba widzów, słuchaczy, zwiedzających lub uczestników nie może być większa niż 1 osoba na 5 m kw.

Przypominamy, że otwarte są instytucje kultury takie jak teatry, kina, sale koncertowe, galerie i salony wystawiennicze, przy czym w miejscach tych trzeba zakrywać usta i nos. Obowiązuje w nich również określony reżim sanitarny.

źródło:  UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x