Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Płońscy policjanci poszukują zaginionego 77-latka


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  od 15 lipca poszukują 77 – letniego Tadeusza Duziak. Mieszkaniec Niewikli gm. Sochocin w dniu 13 lipca 2020 roku ok. godz. 9.00 wyszedł z domu, zabrał ze sobą portfel z dokumentami i pojechał do Płońska.


Mężczyzna 77 lat, wzrost 170 cm, waga ok. 110 kg, włosy krótko ostrzyżone, kilkudniowy siwy zarost. W chwili zaginięcia ubrany był w zielona czapkę z daszkiem, szara letnią kurtkę, koszulę w kratę koloru pomarańczowo – białego, szare spodnie typu jeans, obuwie – klapki. Zaginiony może poruszać się rowerem typu damka koloru jasny beż. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną.

Policjanci zaraz po zgłoszeniu zaginięcia rozpoczęli poszukiwania zaginionego mężczyzny. Wykonano szereg czynności operacyjnych i procesowych, które mają na celu ustalenie miejsca pobytu mężczyzny. Sprawdzono wiele miejsc, w których mógł przebywać mężczyzna.

Płońscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, przeczesywali rejon ewentualnej trasy przejścia/przejazdu mężczyzny do Płońska i teren miasta, jednak poszukiwania dały wynik negatywny.

Niestety, mimo wysiłków policjantów, mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć. Cały czas trwają poszukiwania Tadeusza Duziak. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku tel.(23)-662-15-00,    (23)-662-15-50, (23)662-15-85, na numer alarmowy 112 lub każdą inną jednostką Policji na terenie całego kraju.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x