Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin jechał za szybko. Stracił prawo jazdy


Wczoraj ciechanowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli o ponad 50km/h prędkość dozwoloną w  obszarze zabudowanym. Jednym z nich był mieszkaniec Mławy.


Jak podaje ciechanowska policja, do zatrzymania pirata drogowego doszło w miejscowości Pawłowo (gm. Regimin). 37-letni mieszkaniec Mławy pędził z prędkością 104 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna swoim Volkswagenem przekroczył prędkość o 54 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz wystawili mandat.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x